Specializované vyšetření lékařem

Každý problém je potřeba důkladně diagnostikovat, proto si dáváme záležet na vstupním vyšetření. Vyšetření provádí lékař a volí konkrétní postupy pro dané potíže. Následně navrhne plán léčby pro co nejkvalitnější vyřešení problému.

1.800 Kč
Fyzioterapie

Péče o pohybový aparát, kde fyzioterapeut přímo s Vámi pracuje na cvičení a postupech pro nápravu problému. Řešíme akutní problémy, prevenci i poúrazové a chronické stavy. Nabízíme dvě časové varianty terapií z důvodu, že některé problémy potřebují více času, jiné méně. První návštěva vyžaduje více prostoru, proto stojí 1000Kč, následně se domluvíte s fyzioterapeutem, jak dlouhý čas fyzioterapie je pro Váš problém potřebný.

45 min – 800 Kč / 1h – 1.000 Kč
Stélky Formthotics

Jsme akreditované pracoviště pro zhotovení stélek novozélandské speciálky vyrábějící velmi kvalitní stélky do obuvi. Stélky se připravují plně individuálně a každá stélka přesně odpovídá Vašemu chodidlu a obuvi.

2.500 Kč
Vyšetření došlapu

Vyšetření došlapu nabízí diagnostiku na přístroji RS Scan, který dokáže změřit mnoho parametrů (došlap, klenbu plosky nohy, dynamické parametry při chůzi, pohyby těžiště atd.). Výstup z vyšetření dostanete v tištěné formě s konzultací odborníka. Pomůže Vám správně nastavit chůzi, vybrat správnou obuv na běh i běžné chození, případně pořídit správné stélky. Vyšetření je dobré provádět i jako prevenci při sportu, protože od správného nastavení plosky nohy vychází správné držení těla.

1.000 Kč
Sportovní a regenerační masáž

Uvolní ztuhlé svaly a umožní tělu plně regenerovat. Vhodná pro sportovce nebo lidi se sedavým zaměstnáním nebo jako doplněk k fyzioterapii. Regenerační masáž je také vhodná při vysokém stresovém napětí, kdy dokáže výrazně přispět k uvolnění těla i mysli.

800 Kč
Fitness a silový trénink

Naučíme Vás cvičit správně a efektivně. Posilovna může být dobrý sluha, ale zlý pán. Důležité je zvládnout techniku a správně poskládat trénink včetně rozcvičení a následné regenerace.

800 Kč
Konzultace v oblasti sportu (i on-line)

Bude se Vám věnovat profesionální trenér, který má přesah do oblasti zdraví a medicíny. Od konzultace tréninkového procesu, přes kompenzační a regenerační metody až po vhodné nastavení stravy a suplementace. Tyto oblasti jsou klíčové především u mladých sportovců, aby mohli dělat sport na vrcholové úrovni a zůstali zdraví i po ukončení kariéry.

1.000 Kč
reclino symbol