Konzultace v oblasti sportu (i on-line)

Bude se Vám věnovat profesionální trenér, který má přesah do oblasti zdraví a medicíny. Od konzultace tréninkového procesu, přes kompenzační a regenerační metody až po vhodné nastavení stravy a suplementace. Tyto oblasti jsou klíčové především u mladých sportovců, aby mohli dělat sport na vrcholové úrovni a zůstali zdraví i po ukončení kariéry.

1.000 Kč

Fitness a silový trénink

Naučíme Vás cvičit správně a efektivně. Posilovna může být dobrý sluha, ale zlý pán. Důležité je zvládnout techniku a správně poskládat trénink včetně rozcvičení a následné regenerace.

800 Kč

Sportovní a regenerační masáž

Uvolní ztuhlé svaly a umožní tělu plně regenerovat. Vhodná pro sportovce nebo lidi se sedavým zaměstnáním nebo jako doplněk k fyzioterapii. Regenerační masáž je také vhodná při vysokém stresovém napětí, kdy dokáže výrazně přispět k uvolnění těla i mysli.

800 Kč

Vyšetření došlapu

Vyšetření došlapu nabízí diagnostiku na přístroji RS Scan, který dokáže změřit mnoho parametrů (došlap, klenbu plosky nohy, dynamické parametry při chůzi, pohyby těžiště atd.). Výstup z vyšetření dostanete v tištěné formě s konzultací odborníka. Pomůže Vám správně nastavit chůzi, vybrat správnou obuv na běh i běžné chození, případně pořídit správné stélky. Vyšetření je dobré provádět i jako prevenci při sportu, protože od správného nastavení plosky nohy vychází správné držení těla.

1.000 Kč

Stélky Formthotics

Jsme akreditované pracoviště pro zhotovení stélek novozélandské speciálky vyrábějící velmi kvalitní stélky do obuvi. Stélky se připravují plně individuálně a každá stélka přesně odpovídá Vašemu chodidlu a obuvi.

2.500 Kč

Fyzioterapie

Péče o pohybový aparát, kde fyzioterapeut přímo s Vámi pracuje na cvičení a postupech pro nápravu problému. Řešíme akutní problémy, prevenci i poúrazové a chronické stavy. Nabízíme dvě časové varianty terapií z důvodu, že některé problémy potřebují více času, jiné méně. První návštěva vyžaduje více prostoru, proto stojí 1000Kč, následně se domluvíte s fyzioterapeutem, jak dlouhý čas fyzioterapie je pro Váš problém potřebný.

45 min – 800 Kč / 1h – 1.000 Kč

Specializované vyšetření lékařem

Každý problém je potřeba důkladně diagnostikovat, proto si dáváme záležet na vstupním vyšetření. Vyšetření provádí lékař a volí konkrétní postupy pro dané potíže. Následně navrhne plán léčby pro co nejkvalitnější vyřešení problému.

1.800 Kč

reclino symbol