reclino symbol

O NÁS

Jsme soukromé pracoviště, které má za cíl jediné: poskytovat nejvyšší možnou kvalitu služeb

Naše výhoda je především v komplexním pohledu na problém. Pod jednou střechou pracují společně lékaři, fyzioterapeuti, trenéři a maséři, kteří vzájemně spolupracují na efektivním řešení Vašeho problému. 
DĚLÁME TO JINAK

Přátelská atmosféra a diametrálně odlišný přístup, než v klasických lékařských zařízeních. Na tom si zakládáme. Nechceme, aby medicína byla vnímaná jako “nutné zlo”. Snažíme se vytvořit atmosféru, která Vás přesvědčí, že k lékaři nemusíte, až máte problém. Lepší variantou je prevence, aby žádný problém nenastal.

POTŘEBUJEME VÁS

Ani nejlepší lékař Vám nedokáže pomoci, pokud nebudete sami chtít. Proto každý problém řešíme s Vámi. Vždy víte, co se děje, jaké navrhujeme řešení a co pro to můžete udělat Vy osobně. Určitě jste zažili lékaře, který Vám dal do ruky lékařskou zprávu a ani jste pořádně nevěděli, co Vám vlastně je. To se nám nelíbí. Vše důkladně probereme, abyste problému rozuměli. 

NÁŠ TÝM

V týmu máme lékaře různých odborností, především ortopedie, traumatologie a rehabilitační lékaře. S nimi je Vám k dispozici pět fyzioterapeutů, trenér a masér.